۷ رنگ مو پاییزی زیبا که ترند پاییز ۲۰۲۳ هستند

تقریبا هر سال کمی مانده به پاییز لیست لوازم آرایشی و رنگ مو پاییزی منتشر می‌شود و می‌بینیم که رنگ مو پاییزی ترند و پرطرفدار در پالت رنگ‌های گرم مثل کاراملی، مسی، ماهگونی یا شرابی قرار دارد اما امسال گویا قرار است چارچوب‌ها شکسته شود و پاییز را هم با بلوند بگذرانیم. امسال بلوند روشن و کرم روشن همان رنگ‌هایی هستند که قرار است روی موهای خیلی از خانم‌ها ببینیم.

۱. بلوند باربی

 

 

 

بلوندی که در رنگ مو پاییزی هر سال ترند شده می‌شود میل به تیره شدن دارد، اما امسال قرار نیست مثل سال‌های قبل باشد. به دلیل استقبال از فیلم باربی افراد تمایل دارند که موهای خود را به رنگ بلوند روشن، دقیقا مثل موهای باربی، تغییر دهند.

بسیاری از آرایشگران در سراسر دنیا می‌گویند مشتری‌ها با انتخاب رنگ بلوند روشن و تلاش برای صاف کردن موهایشان سعی دارند ظاهری شبیه به مارگو رابی در خود ایجاد کنند. اگر شما هم به دنبال استفاده از رنگ بلوند باربی هستید حتما از آرایشگر خود بخواهید تا بر اساس رنگ پایه‌ی موهایتان ترکیب رنگ مناسب را استفاده کند تا موهای بلوند روشن و یکدست داشته باشید.

۲. هایلایت بلوند

 

هایلایت بلوند از ترندهای پرطرفدار رنگ مو پاییزی امسال است. اگر موهای اطراف شقیقه یا جلوی سر شما سفید شده است مطمئنا از این ترند استقبال می‌کنید چون تمام موهای سفید تبدیل به فرصتی برای به روز بودن در سبک موی شما می‌شود. اگر می‌خواهید هایلایت موهایتان طبیعی به نظر برسد بهتر است بیشتر در اطراف خط مو این کار را انجام دهید.

۳. بروند کَره‌ای

 

بروند (بلوند کمی تیره) از دسته رنگ موهای پاییزی است که خیلی روشن نیست اما درخشش بلوند را با خود به همراه دارد. بروند کَره‌ای پایه‌ی قهوه‌ای دارد که هایلایت گرمی به رنگ کره روی آن انجام می‌شود. این ترکیب بسیار لوکس و پر از آرامش است و به شکل باورنکردنی طبیعی به نظر می‌رسد. این سبک با هر رنگ پوستی هماهنگ است و ظاهر شما را گرم‌تر نشان می‌دهد.

۴. بروند زنجبیلی

 

 

این رنگ مو پاییزه، کمی ته مایه‌ی مسی با خود به همراه دارد و رنگ مورد علاقه‌ی سلبریتی‌هایی مثل هایلی بیبر و کریسی تیگن است. بروند زنجبیلی در خود رنگ‌های خنثی دارد و تقریبا برای هر کسی مناسب است. اگر چشم‌های شما آبی یا سبز است بهتر است انتهای مو را روشن‌تر و مایل به قرمز کنید اما اگر چشم‌های تیره دارید باید انتهای مو را تیره نگه دارید.

این ترکیب که بر پایه‌ی رنگ قهوه‌ای خنثی و هایلایت‌های مسی ایجاد می‌شود بسیار گرم و دوست‌داشتنی است و می‌تواند چهره‌ی شما را در پاییز حسابی دگرگون کند.

۵. بلوند ساده‌ی کِرِم

 

 

این رنگ مو پاییزی از نظر رنگ شناسان یک نسخه‌ی پاییزی کمرنگ‌تر از بلوند باربی است. این بلوند گرم‌تر و عمیق‌تر از بلوند باربی است و شما می‌توانید آن را روی موهای بیانسه ببینید. اگر می‌خواهید بلوند کرمی شما درخشندگی بیشتری روی صورت‌تان ایجاد کند بهتر است هایلایت‌های زیاید متمرکز بر خطر مو و تاج مو به آن اضافه کنید.

۶. بلوند و تکه‌های رنگی

 

 

بهترین کار برای جذاب‌تر و زنده‌تر کردن رنگ مو برای پاییز، اضافه کردن تکه‌های رنگی در قسمت پایین ساقه‌ی مو است. رنگ‌های پاستلی در کنار بلوند ظاهر شما را جذاب‌تر و پرانرژی‌تر نشان می‌دهد. متخصصین رنگ مو ترکیب‌هایی مثل صورتی گچی و بلوند یا سبز زمردی همراه با سایه‌های آبی روی بلوندهای تیره‌تر را بسیار توصیه می‌کنند.

رنگ نارنجی و مرجانی برای بلوندهایی با پایه‌ی قرمز، بنفش و گیلاسی برای موهای بور و صورتی برای بلوند باربی هم از ترکیب رنگ‌های عالی و پرطرفدار هستند.

۷. مسی جواهری

 

این رنگ مو گرم پاییزی قرمز، گرم و شاداب یکی از بهترین رنگ‌ها برای پاییز ۱۴۰۲ شناخته شده است. مسی جواهری به جای اینکه یک رنگ مسی روشن یا قرمز به شما تحویل دهد، موهایی با پایه‌ی قهوه‌ای و سایه‌ای کم‌رنگ و ظریف از مسی مایل به قرمز برای شما می‌سازد. برای حفظ این رنگ مو برای مدت طولانی بهتر است از شامپو رنگ مناسب برای شست‌وشوی موها استفاده کنید.

مرور کلی

هر سال کمی مانده به پاییز لیست لوازم آرایشی و رنگ مو پاییزی منتشر می‌شود و علاقه‌مندان به صنعت مد و زیبایی با کمک این لیست‌ها خود را برای فصل زیبای پاییز آماده می‌کنند. در این مطلب ۷ رنگ مو پاییزی ترند سال ۱۴۰۲ را به شما معرفی کردیم تا بتوانید با هر سلیقه و استایلی که دارید، موهایتان را به روز و زیبا کنید.

 

منبع: byrdie

 

 

@Aseman_Mag

ما را دنبال کنید