شخص خاص بعدی چه کسی است؟

شخص خاص بعدی چه کسی است؟
مجموعه "مصاحبه با افراد خاص" به منظور معرفی دستاوردهای ارزشمند در حوزه زیبایی و افراد تاثیر گذار در این حوزه و همچنین با هدف یادگیری سایر فعالان حوزه زیبایی از دانش و تجربیات و تفکر این افراد طراحی شده است.  لذا انتخاب افراد برای مصاحبه با 2 معیار صورت می گیرد: اول اینکه حتما یا دستاورد و اثرگذاری مثبت و منحصر به فردی در توسعه و اعتلای صنعت زیبایی داشته باشد و یا بیشرفت قابل …
ادامه مطلب

دکتر موسی احمدزاده، نایب رییس انجمن واردکنندگان

دکتر موسی احمدزاده، نایب رییس انجمن واردکنندگان
جناب آقای دکتر موسی احمدزاده از تاجران با تجربه و نایب رییس انجمن واردکنندگان فرآورده های آرایشی، بهداشتی و عطریات ایران هستند. آنچه ایشان را برای ما و صنعت زیبایی خاص کرد، فعالیت های صنفی و علمی بسیار زیاد و حضور پرتلاش و بی وقفه در برنامه ها  جلسات مختلف و متعدد در حوزه زیبایی است. همچنین دستاوردهای ارزشمندی که برای صنعت زیبایی به ارمغان آورده اند.
ادامه مطلب

دکتر خدایی رییس دانشکده مهندسی علم و مواد

دکتر خدایی رییس دانشکده مهندسی علم و مواد
دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی اولین دانشگاه ایران است که از سال 1307 تاسیس شده. امروز در خدمت جناب دکتر مهدی خدایی، رییس محترم دانشکده مهندسی و علم مواد دانشگاه صنعتی خواجه نصیر هستیم. آنچه ایشان را برای ما و فعالان صنعت زیبایی خاص کرده، تلاش و دستاوردهای ارزنده ایشان در زمینه تحقیق و توسعه صنعت زیبایی است.     
ادامه مطلب

@Aseman_Mag

ما را دنبال کنید